min. 90+3 - Final de meci. FC Brașov - Gloria Bistrița 4-1

min. 90 - S-au arătat trei minute de prelungiri

min. 87 - Cartonaș galben pentru Alexandru Mateiu de la FC Brașov

min. 84 - Gol Bistrița. Feher a înscris din lovitură de pedeapsă

min. 83 - Penalty pentru Gloria Bistrița după un presupus henț a lui Machado

min. 79 - Schimbare la Gloria Bistrița. Iese Cubilla și intră pe teren Hașnaș

min. 79 - GOOOOOOOL FC Brașov. Ricardo Machado marchează cu o lovitură de cap după o centrare a lui Viveiros

min. 79 - Cartonaș galben pentru Chițu de la Gloria Bistrița.

min. 77 - Schimbare la FC Brașov. Iese Davide Dias și intră Dumbravă, care astfel debutează în Liga I în tricoul Brașovului

min. 74 - Viveiros driblează toată apărarea Bistriței, dar șutul său este reținut de Oghinciuc

min. 67 - Schimbare la Bistrița. Iese Răzvan Radu și intră Moraes Dos Santos
min. 66 - Cartonaș galben pentru Răzvan Radu de la Gloria Bistrița

min. 63 - Gloria Bistrița a ratat o lovitură de la 11 metri prin Răzvan Radu, care a trimis în bară

min. 62 - Schimbare FC Brașov. Iese Iulian Popa și intră pe teren Radu Barbu

min. 58 - Cartonaș roșu FC Brașov. Oltean vede al doilea galben și implicit cartonașul roșu. FC Brașov evoluează în 10

min. 58 - Schimbare la FC Brașov. Iese Enceanu și intră Viveiros

min. 57 - GOOOOOOOOL FC Brașov. Buga îi fură o minge portarului Oghinciuc și înscrie în poarta goală

min. 46 - Schimbare la Bistrița. A ieșit Stroe și a intrat Trestenicu

min. 46 - A început repriza secundă

min. 45 - După un minut de prelungire se încheie prima repriză. FC Brașov - Gloria Bistrița 2-0

min. 44 - Iunlian Popa trimite cu capul puțin pe lângă vinclu

min. 40 - Cartonaș galben pentru Ocavian Ionescu

min. 38 - După o respingere greșită a lui Machado, Oltean salvează de pe linia porții

min. 36 - Marinescu salvează în fața lui Walter Cubilla

min. 33 - Cartonaș galben Oltean

min. 28 - Buga șutează de la 16 metri puțin pe lângă poartă

min. 15 - GOOOOOOOOL FC Brașov. Rareș Enceanu reușește dubla cu un șut din interiorul careului după o pasă a lui Pele Buga

min. 11 - GOOOOOOOOL FC Brașov. Rareș Enceanu deschide scorul cu un lob peste poratrul bistrițean